KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805068
nr 1580 5068
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x117cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:11:01
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström