KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805068

nr 1580 5068

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x117cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:11:01

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström